O naszych ekspertach

Na końcu każdej książki jest napisane parę słów o autorze. W tym dziale opowiemy Wam trochę o sobie, byście wiedzieli kto doradza Wam w wyborze odpowiednich perfum.

Pomysł na ten projekt powstał nagle i był całkowicie spontaniczny. Jedno z nas rzuciło hasło ” strona o perfumach ” a reszta szybko przeszła do realizacji i oto jesteśmy.

Autorzy tej witryny, czyli My, przez wiele lat pracowali w wielu różnych drogeriach. Dzięki temu wiemy, że wybór dobrej perfumy zależy od wielu czynników takich jak humor, wydarzenie w którym będziemy uczestniczyć czy nawet pora roku, ponieważ inne perfumy będą pasowały nam latem a inne zimą.  Tą wiedzą staramy się z Wami podzielić. Mamy nadzieję, że robimy to w sposób jasny i klarowny. Gdyby wystąpiły jakieś niejasności bardzo prosimy o informację zwrotną.

Prywatnie wszyscy jesteśmy rodzicami i codziennie walczymy by mieć w ciągu dnia parę chwil dla siebie i dla projektu. Prócz dzieci wszyscy mamy psy i lubimy z nimi spacerować.

Tworząc pierwszy wpis na tą stronę byliśmy pełni optymizmu i chęci do działania. Mamy nadzieję, że dzięki częstym kontaktom z Wami drogie Panie te odczucia będą nam zawsze towarzyszyć.

Trzymajcie za nas kciuki i zaglądajcie do nas często.